CTEK MXS 5.0 PolarŁadowarki CTEK 12VŁadowarki motocyklowe CTEKŁadowarki samochodowe CTEK

Ładowarka CTEK MXS 5.0 Polar

0
Ładowarka CTEK MXS 5.0 Polar
Ładowarka CTEK MXS 5.0 Polar

Ładowarka CTEK MXS 5.0 Polar dedykowana do działania w niskich temperaturach. Dostosowane przewody AC i DC umożliwiają działanie w temperaturach do -30°C.

CTEK MXS 5.0 Polar

Obsługuje akumulatory o pojemnościach od 1.2Ah do 110Ah. Funkcje ładowarki obejmują diagnostykę stanu technicznego akumulatora i zapobieganie rozwarstwianiu się elektrolitu.  Wbudowany tryb konserwacji zadba o akumulatory użytkowane sezonowo.

Kompletna obsługa akumulatora – jedyny w swoim rodzaju, opatentowany system przywracania gotowości eksploatacyjnej, ładowania i konserwacji wszystkich typów akumulatorów kwasowo-ołowiowych, zapewniający maksymalizacje ich wydajności i żywotności.

Łatwość i bezpieczeństwo użytkowania – bezpieczeństwo użytkownikowi gwarantuje zabezpieczenie przed iskrzeniem oraz odwróceniem biegunowości. Układy elektryczne pojazdu są zabezpieczone dzięki wytwarzaniu napięcia o wyjątkowo wysokim poziomie jakości oraz prąd charakteryzujący się brakiem przepiec lub skoków impulsowych. Brak konieczności odłączania akumulatora od pojazdu podczas ładowania.

„Wystarczy podłączyć” – czynność podłączenia jest niezwykle prosta do wykonania. Następnie wystarczy wybrać program i tryb działania, a ładowarka wykona cała resztę.

Jedyny w swoim rodzaju 8-etapowy proces ładowania – opatentowany 8-etapowy program ładowania obejmuje testowanie stanu akumulatora, przywrócenie jego gotowości do pracy, ładowanie i konserwacje w celu zagwarantowania maksymalnej żywotności i wydajności akumulatora. Dzięki funkcji RECOND umożliwia jest regeneracja głęboko rozładowanych akumulatorów z rozwarstwionym elektrolitem. Funkcja konserwacyjnego ładowania PODTRZYMUJACO-IMPULSOWEGO zapewnia doskonała obsługa akumulatora w okresach, gdy nie jest on używany.

Kompensacja temperatury – wbudowany układ automatycznej kompensacji napięcia ładowania w zależności od temperatury otoczenia gwarantuje doskonała sprawność ładowania nawet w warunkach skrajnie niskich lub wysokich temperatur.

Przedłużenie żywotności akumulatora – jedyne w swoim rodzaju funkcje ładowarek CTEK zapewniają maksymalizacje niezawodności, wydajności i żywotności akumulatora.

Napięcie14,4/15,0/15,8 V
Prąd ładowania5A
Typ ładowarki:8 etapowy, automatyczny
Typ akumulatora12V akumulatory kwasowo-ołowiowe (WET, AGM, GEL).
Pojemność akumulatora1,2-110Ah, do 160Ah w przypadku ładowania
podtrzymującego
IzolacjaIP65
Gwarancja5-letnia gwarancja
5/5 - (5 votes)

Zobacz także