CTEK MXS 5.0Ładowarki CTEK 12VŁadowarki motocyklowe CTEKŁadowarki samochodowe CTEK

Ładowarka CTEK MXS 5.0

Ladowarka-ctek-mxs-50
Ladowarka-ctek-mxs-50

Ładowarka CTEK MXS 5.0 to zaawansowane technologicznie urządzenie wyposażone w sterowanie mikroprocesorowe z wbudowanym układem automatycznej kompensacji temperatury, które zapewnia niezrównana jakość obsługi akumulatorów kwasowo-ołowiowych o pojemności od 1,2 Ah do 110 Ah. Funkcje ładowarki CTEK MXS 5.0 rozwiązują szeroki zakres problemów związanych z akumulatorami, dzięki czemu urządzenie doskonale nadaje się dla wymagających użytkowników.

Ładowarka CTEK MXS 5.0

jest wyposażona w funkcje obejmujące diagnostykę stanu technicznego akumulatora, która zapewnia możliwość ustalenia, czy akumulator jest w stanie przyjmować i utrzymywać ładunek, opatentowana technologie automatycznego odsiarczania oraz jedyna w swoim rodzaju funkcje regeneracji, która pozwala przywrócić do stanu gotowości do pracy głęboko rozładowane akumulatory z rozwarstwionym elektrolitem.

Opcja AGM doskonale nadaje się do maksymalizowania wydajności i żywotności większości akumulatorów do pojazdów z funkcja Stop-Start. Wbudowany układ kompensacji temperatury gwarantuje doskonała sprawność ładowania nawet w skrajnie trudnych warunkach.

Opatentowana funkcja konserwacyjnego ładowania podtrzymujaco-impulsowego sprawia, ze ładowarka MXS 5.0 stanowi idealne rozwiązanie w przypadku zapotrzebowania na długotrwałe ładowanie podtrzymujące.

Dzięki wyraźnym wskazaniom kontrolek LED można w łatwy sposób śledzić cały proces testowania, ładowania i konserwacji akumulatora.

CTEK MXS 5.0

to urządzenie 12 V działające w pełni automatycznie na zasadzie „wystarczy podłączyć”. Realizuje 8 etapów ładowania oraz zapewnia możliwość wyboru programu SMALL BATTERY lub NORMAL BATTERY . Opcje RECOND i AGM działają osobno lub współpracują zarówno w przypadku programu

SMALL BATTERY, jak i programu NORMAL BATTERY, zapewniając użytkownikowi wysoki poziom elastyczności. Urządzenie obsługuje szeroki asortyment wszystkich typów akumulatorów kwasowo-ołowiowych o pojemności od 1,2 Ah do 110 Ah z dodatkowa funkcja ładowania podtrzymującego w przypadku akumulatorów o pojemności 160 Ah. Posiada obudowę odporna na zachlapanie i pyłoszczelna (IP65). Ładowarka MXS 5.0 jest łatwa i bezpieczna w obsłudze,

chroni układy elektroniczne pojazdu, nie powoduje iskrzenia, posiada zabezpieczenie przed odwróceniem biegunowości i zwarciami. Ładowarka MXS 5.0 posiada 5-letnia gwarancje.

 

Napięcie14.4V/14.7V/15.8V
Prąd ładowaniaMaks. 5 A
Typ ładowarki:Ośmioetapowy,, całkowicie automatyczny proces ładowania
Typ akumulatoraWszystkie typy akumulatorów kwasowo-ołowiowych 12 V (mokre, MF, Ca/Ca i żelowe)
Pojemność akumulatora 1.2–110Ah, do 160 Ah w przypadku ładowania
podtrzymującego
IzolacjaIP65 (odporny na zachlapanie i pyłoszczelny)
Kompensacja temp.
Układ wbudowany
Gwarancja5-letnia gwarancja

 

5/5 - (13 votes)

Zobacz także

Więcej CTEK MXS 5.0