CTEK MXS 5.0 PolarŁadowarki CTEK 12VŁadowarki motocyklowe CTEKŁadowarki samochodowe CTEK

Ładowarka CTEK MXS 5.0 Polar

Ładowarka CTEK MXS 5.0 Polar
Ładowarka CTEK MXS 5.0 Polar

Ładowarka CTEK MXS 5.0 Polar dedykowana do działania w niskich temperaturach. Dostosowane przewody AC i DC umożliwiają działanie w temperaturach do -30°C.

CTEK MXS 5.0 Polar

Obsługuje akumulatory o pojemnościach od 1.2Ah do 110Ah. Funkcje ładowarki obejmują diagnostykę stanu technicznego akumulatora i zapobieganie rozwarstwianiu się elektrolitu.  Wbudowany tryb konserwacji zadba o akumulatory użytkowane sezonowo.

Kompletna obsługa akumulatora – jedyny w swoim rodzaju, opatentowany system przywracania gotowości eksploatacyjnej, ładowania i konserwacji wszystkich typów akumulatorów kwasowo-ołowiowych, zapewniający maksymalizacje ich wydajności i żywotności.

Łatwość i bezpieczeństwo użytkowania – bezpieczeństwo użytkownikowi gwarantuje zabezpieczenie przed iskrzeniem oraz odwróceniem biegunowości. Układy elektryczne pojazdu są zabezpieczone dzięki wytwarzaniu napięcia o wyjątkowo wysokim poziomie jakości oraz prąd charakteryzujący się brakiem przepiec lub skoków impulsowych. Brak konieczności odłączania akumulatora od pojazdu podczas ładowania.

„Wystarczy podłączyć” – czynność podłączenia jest niezwykle prosta do wykonania. Następnie wystarczy wybrać program i tryb działania, a ładowarka wykona cała resztę.

Jedyny w swoim rodzaju 8-etapowy proces ładowania – opatentowany 8-etapowy program ładowania obejmuje testowanie stanu akumulatora, przywrócenie jego gotowości do pracy, ładowanie i konserwacje w celu zagwarantowania maksymalnej żywotności i wydajności akumulatora. Dzięki funkcji RECOND umożliwia jest regeneracja głęboko rozładowanych akumulatorów z rozwarstwionym elektrolitem. Funkcja konserwacyjnego ładowania PODTRZYMUJACO-IMPULSOWEGO zapewnia doskonała obsługa akumulatora w okresach, gdy nie jest on używany.

Kompensacja temperatury – wbudowany układ automatycznej kompensacji napięcia ładowania w zależności od temperatury otoczenia gwarantuje doskonała sprawność ładowania nawet w warunkach skrajnie niskich lub wysokich temperatur.

Przedłużenie żywotności akumulatora – jedyne w swoim rodzaju funkcje ładowarek CTEK zapewniają maksymalizacje niezawodności, wydajności i żywotności akumulatora.

Napięcie14,4/15,0/15,8 V
Prąd ładowania5A
Typ ładowarki:8 etapowy, automatyczny
Typ akumulatora12V akumulatory kwasowo-ołowiowe (WET, AGM, GEL).
Pojemność akumulatora1,2-110Ah, do 160Ah w przypadku ładowania
podtrzymującego
IzolacjaIP65
Gwarancja5-letnia gwarancja
4,8/5 - (6 votes)

Zobacz także